BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

niedziela, 11 marca 2012

Dama biznesu

Kiedy Małgosia ubiegała się o pracę w laboratorium Dr Ireny Eris nie sądziłam ,że nasze ścieżki w tak niesamowity sposób się połączą .Córka pracy nie dostała  ,pracuje w innym laboratorium mam nadzieję ,że bada równie ciekawe zagadnienia .Mnie natomiast przypadł zaszczyt przygotowania podarunku dla wybitnej pani manager .Poprosili mnie o to studenci SGH ,którzy mają jutro spotkanie z wybitną panią doktor .

5 komentarzy:

 1. Ja Cię podziwiam!:) To co Ty robisz kobieto to mistrzostwo:)!!! Powtarzam się chyba, ale naprawdę robisz cuda. Wiem ile pracy to kosztuje i szczerze mówiąc mnie po prostu akie małe cacuszka nie wychodzą:) Chętnie bym na kawkę wpadła i podpatrzyła jak TY to robisz:) Cudo! cudo! cudo!:))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To,miłe .Własnie odpoczywam z nogami w gorze po pracy.Rzeczywiście lepienie i dopracowywanie szczegółów zajmuje trochę czasu.Jesli masz jakieś pytania to chetnie się podziele sekretami mego warsztatu .

   Usuń
 2. Witaj, Twój blog znalazł się na liście blogów na naszej stronie.
  Na stronie znajdują się też listy aktualnych konkursów na blogach o różnej tematyce. Było by nam miło gdybyś umieściła link do nas u siebie, ale nie jest to oczywiście konieczne:) Pozdrawiamy

  torciki z pingwinami powaliły nas na kolana:):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałbym przekazać, że Pani Dr Irena Eris była zachwycona i oczarowana babeczkami, podobnie jak pozostali uczestnicy debaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To był dla mnie zaszczyt i oczywiście nie chciałbym was zawieść.

  OdpowiedzUsuń