BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

25 lat razem

Ten wyjątkowy prezent zamówiły córki dla rodziców .
Myślę , że był miłą niespodzianką .


Przy robieniu tego tortu miałam wiele refleksji na temat mody ,,ślubnej".
Spojrzałam na zdjęcie i zobaczyłam moich rówieśników .
 Jakie zabawne te stroje pomyślałam .Zaraz też dopatrzyłam się białych skarpetek , które (tu nikt nie zaprzeczy) były szczytem elegancji .


Poniżej zdjęcia naszych przyjaciół z końca lat 80 -tych . Zabawne te fryzury - szczególnie fale u panów młodych i ten wąsik !
Dodam , że wszyscy na załączonym obrazku obserwują te same wschody i zachody słońca .
 Przetrwali nie jedną burzę i nawałnicę ale wciąż są razem .


5 komentarzy:

 1. Bardzo fajny tort. Może Pani napisać jak go wykonała? Skąd opłatek? chciałabym zrobić taki rodzicom, ale do tej pory robiłam 2 torty z masy lukrowej i za każdym razem mi się topiła przez noc jak tort stał w lodówce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydruk jest na papierze cukrowym nie jest to opłatek .przyklejam go klejem spożywczym smarując całą powierzchnię . Wydruki zamawiam w sklepie www.tortownia.pl .Życzę powodzenia, a jeśli będą wątpliwości odpowiem .

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuje za odp. Mam jeszcze jedno pytanie. Tą masą lukrową kupuje tez na tortownia.pl. Kładę ją na krem Oetkera ajerkoniakowy (proszek wymieszany z mlekiem i margaryną) i ta masa się topi stojąc w lodówce. Czego to wina? kremu? czy, że stoi w lodówce?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydruk przyklejam na masę . Lodowka powinna być sucha nie zbyt duzo artykułów gdyż nie ma wietrzenia. Przed polozeniem mas - lukru plastycznego powierzchnie tortu najlepiej posmarowac masłem wymieszanym z cukrem pudrem .

  OdpowiedzUsuń